NOVINKY


4. EVENT

18.10.2020

V lese na kopci okolo Green Mountain byly zakopány 4 dřevěné bedny. Najdeš je? Více o tomto eventu v záložce EVENTY.

Event byl naplánovaný na sobotu 10.10. a v cca 21h bylo v chatu vyhlášeno místo s první indicií k nalezení vozidla TrailBruizer SUV s nákladem - vrchol Klen. Na tomto místě došlo k první přestřelce a byl zde na skále vzkaz, který hráče zavedl do kamenolomu v Solnichniy. Tam byla umístěna další indicie, která hráče již směrovala na...

3. EVENT

09.10.2020

Na zítřek je nachystaný třetí event! Znovu půjde o raritní vozidlo, které minule nikdo nezískal. Event bude probíhat jinak než posledně a je se na co těšit! Přečtěte si více v záložce EVENTY.

Event byl naplánován na 3.10. a v cca 21h byl vyhlášen na ostrově Prison Island, na který je na serveru postaven most. Bylo tedy hned jasné, že s autem bezpečně odjet, nebude vůbec jednoduché. Auto nebylo kompletní a veškeré díly bylo možné najít přímo na ostrově. Poté co bylo auto složené, tak nastalo pro hráče to nejtěžší - ODJET. Po...

2. EVENT

02.10.2020

Na zítřek je nachystaný druhý event. O co se bude jednat a jaká bude výhra? Přečtěte si v záložce EVENTY.

Event probíhal na hradě ROG. Po velmi dlouhém a náročném souboji strážcům pomalu docházela munice. Stejně tak útočící fresh hráči už téměř neměli co sbírat od mrtvol. Cca 15 minut před koncem eventu byl zabit poslední strážce, když měl dva kolegy na cestě z pláže.

NOVÉ MÓDY

29.09.2020

Na server byly přidány nové módy. Nově ve hře najdete další vojenskou výstroj, vybavení základny, bude se vám lépe jezdit v terénu a také bylo vyřešeno mizení věcí z oblečení a batohů v lockeru.