NOVINKY


Na server byly přidány nové módy. Nově můžete najít helinu, mít vlastního psa, který vás bude chránit, jezdit Kamazem, postavit base podle vašich představ nebo si po smrti vybrat místo spawnu. Více info k módům v sekci MÓDY.

Na serveru bylo upraveno množství lootu na předměty potřebné ke stavbě base (spawnují se více), lze umístit codelock na stan a byly upraveny časy mizení mrtvol: hráč - 3 hodiny, zvíře - 3 hodiny, zombík - 1 hodina.

I přes dlouhé hledání problému server po dnešním updatu na 1.10 nefungoval tak jak měl. Server tedy musel být přeinstalován a proběhl wipe. Aktuálně je server spuštěn jako vanilla bez jakýchkoliv módů. Průběžně se budou některé módy přidávat v rámci jejich testování! Módy můžete vyzkoušet i vy (server bude veřejně přístupný) a napsat na discord či ...

5.EVENT: ČLOVĚK vs ZVÍŘE! Boj na život a na smrt mezi člověkem a divokou zvěří! Více info o tomto eventu ZDE.

V neděli 18.10.2020 po 21h byly v lese na kopci okolo Green Mountain (viz. foto) zakopány 4 dřevěné bedny. Dnes byly zbývající dvě bedny, které zatím nikdo nenašel, vykopány pro jednodušší nalezení. ;)

Zítra 23.10. v 21:00 večer bude mejdan na pláži. Chernogorsk, na konci největšího mola kde je vrak lodi. Povinně každý nafukovací kruh, kdo nebude mít, bude mu přidělen. Catering bude, alkohol si každý donese sám.