EVENTY


UKONČENO

5. EVENT: ČLOVĚK vs ZVÍŘE 25.10.2020

Boj na život a na smrt mezi člověkem a divokou zvěří!

V neděli 25.10.2020 po 21h budou probíhat souboje mezi lidmi a divokou zvěří v postavené aréně.

Doprovod účastníků eventu i pouzí diváci jsou vítáni.

Jako účastník (i jako divák) se dostavte ve 21h do arény - fotbalové hřiště v Elektrozavodsku. 

Do haly vstoupíte venkovním schodištěm nebo žebříkem na ochoz. Tam všichni vyčkají na začátek akce. 

Jak to bude probíhat?

V aréně admin nachystá daná zvířata, určí, který hráč půjde do boje jako první a bude mu před vstupem navýšeno zdraví na 100%. Jakmile bude hráč připraven, tak do arény mezi zvěř sleze žebříkem z ochozu uprostřed haly. Boj a zábava začíná! 

Souboj bude mít 3 kola:

 • 1.kolo : člověk vs 5 vlků
 • 2.kolo: člověk vs 1 medvěd
 • 3. kolo: člověk vs 1 medvěd a 3 vlci

Hráč, který v daném kole zabije všechna zvířata a vyleze zpět po žebříku na ochoz, postupuje do kola dalšího.

Pokud už 1.kolo přežije jen jeden hráč, stává se vítězem a event je ukončen. Pokud přežije hráčů více, tak pokračují kolem druhým, případně třetím. 

Pokud i třetí kolo přežije více jak jeden hráč, admin určí další (těžší) kombinaci a počet zvířat. Vítěz bude jen jeden!

V případě, že by ani první kolo nepřežil jediný hráč, tak admin určí menší počet vlků a event jede od znova. 

!!!POZOR!!! Výstroj a výzbroj si každý hráč přinese svojí! Vezměte si dobré zbraně a opravdu dostatek munice!

Po smrti hráče v aréně, budou jeho věci uschovány do lockeru osobou, kterou určí admin. Fresh hráč si své věci vyzvedne v co nejkratším možném čase.

Na místě bude zajištěno parkování v garážích s bránami. Vezměte si s sebou codelock pro zamčení vaší garáže.

Pravidla eventu:

 • Zákaz v době eventu jakéhokoliv útočení na ostatní hráče v hale i v její blízkosti (okruh 200m)!
 • Do arény (spodní část haly určená k souboji) vstupuje vždy pouze jeden hráč.
 • Zákaz střílení do zvířat nebo hráče při boji. V tu chvíli je to jen mezi nimi a nikdo do toho nebude zasahovat!
 • Zákaz kradení věcí mrtvých hráčů! Věci sebere a uschová vždy jen aktuálně pověřená osoba.
 • Doping (morfin, epinefrin) je povolen.

O co se bude bojovat? : 

 • dřevěná bedna naplněná věcmi, které si určí sám výherce

Hodně štěstí!

.....

Nakonec muselo být kol šest:

 • 4.kolo: člověk vs 2 medvědi
 • 5.kolo: člověk vs 2 medvědi a 3 vlci
 • 6.kolo: člověk vs 3 medvědi

Vzhledem k nedostatku munice hráčů bylo po 6. kole rozhodnuto o vítězi, který dokázal zabít alespoň jednoho medvěda ze tří.

Do 6.kola se dostal: Smetánek, 34ID-Cihla, 34ID-Standa

VÍTĚZ: 34ID-Cihla

Gratulace! 


UKONČENÝ

4. EVENT: HLEDEJ 18.10.2020

Máme tu odlehčený hledací event.

V neděli 18.10.2020 po 21h byly v lese na kopci okolo Green Mountain (viz. foto) zakopány 4 dřevěné bedny. Pozor! Nejsou všechny na jednom místě, ale jsou rozdělené po dvou bednách na dvou místech.

Obsah beden CELKEM: 

 • 1x kit na stavbu velké chaty HUT
 • nářadí na stavbu
 • propisky pro psaní vzkazů 

Pokud bedny nebudou cca do týdne nalezeny, tak budou vykopány a ponechány na místě. 

Event nebude nijak časově omezený! Ten, komu se povede bedny najít (třeba i jen dvě), prosíme, aby se pochlubil na discordu nebo na facebooku, aby mohla být tato skutečnost oznámena ostatním hráčům.

Hodně štěstí a nezapomeňte si lopatu! :)

.....

PRVNÍ DVĚ BEDNY NAŠEL: Ne0 (18.10.)

DALŠÍ DVĚ BEDNY NAŠEL: Cornellius (23.10.)

Gratulace!


UKONČENÝ

3. EVENT: KDO HLEDÁ,... 10.10.2020 

Je tu další event o raritní vozidlo s nákladem!

V sobotu 10.10.2020 v cca 21h se ve hře v chatu dozvíte indicii vedoucí k nalezení vozidla TrailBruizer SUV s nákladem. Toto vozidlo budete moci získat jen prostřednictvím eventů (není standardně spawnováno na mapě). V minulém eventu toto auto nikdo nezískal. Stále můžete být první, kdo s ním bude jezdit po nepřátelské Chernarusi!

Tentokrát k eventu více informací dopředu známo nebude. Celá akce bude tedy jedno velké překvapení.

POZOR! Tento event má jedno pravidlo: ZÁKAZ odnášení nebo ničení eventových vzkazů (indicií)!

Event nebude nijak časově omezený! Ten, komu se povede auto získat (výherce), prosíme, aby se pochlubil na discordu nebo na facebooku, aby mohlo být ukončení eventu oznámeno ostatním hráčům. (Pokud bude výherce po odjetí z místa zabit a auto mu bude ukradeno nebo bude zničeno, tak mu nevzniká žádný nárok na vrácení.)

Hodně štěstí!

.....

AUTO SI ODVEZLI: OurRobOrRoss a Richie

V cca 21h bylo v chatu vyhlášeno místo s první indicií k nalezení vozidla TrailBruizer SUV s nákladem - vrchol Klen. Na tomto místě došlo k první přestřelce a byl zde na skále vzkaz, který hráče zavedl do kamenolomu v Solnichniy. Tam byla umístěna další indicie, která hráče již směrovala na místo, kde bylo ukryto vozidlo - "na východ od velkého letiště, u vodojemu". V cíli bylo auto zamčené codelockem v garáži, na které byl vzkaz k vyluštění kódu a odemčení. Na tomto místě také došlo ke ztrátě na životě. Tento event byl hodně o rychlosti, o štěstí a také trochu o přemýšlení. :)

Gratulace vítězům!UKONČENÝ 

2. EVENT: KDO DŘÍV PŘIJDE... 03.10.2020

...ten dřív mele/bere/umře!

V sobotu 3.10.2020 v cca 21h se ve hře v chatu dozvíte místo (jihozápadní část mapy), kde bude odstavené vozidlo TrailBruizer SUV s nákladem. Toto vozidlo budete moci získat jen prostřednictvím eventů (nebude standardně k nalezení), tak buďte první!

Na místě nebude žádná obrana, takže jediní vaši nepřátelé budou ostatní hráči nebo smůla při hledání dílů. Auto totiž nebude pojízdné! Nemusíte se ale bát hledání po celé mapě, díly budou k nalezení v blízkém okolí. No a pokud se vám nebude chtít hledat vůbec, vždycky můžete zastřelit někoho, kdo už něco našel. :) 

POZOR! Tento event má jedno pravidlo: ZÁKAZ vyndávání dílů a nákladu z auta!

Event nebude nijak časově omezený! Ten, komu se povede s autem odjet (výherce), prosíme, aby se pochlubil na discordu nebo na facebooku, aby mohlo být ukončení eventu oznámeno ostatním hráčům. (Pokud bude výherce po odjetí z místa zastřelen a auto mu bude ukradeno, tak mu nevzniká žádný nárok na vrácení.)

Hodně štěstí!

.....

AUTO ZÍSKAL: nikdo

Event byl v cca 21h vyhlášen na ostrově Prison Island, na který je na serveru postaven most. Bylo tedy hned jasné, že s autem bezpečně odjet, nebude vůbec jednoduché. Auto nebylo kompletní a veškeré díly bylo možné najít přímo na ostrově. Poté co bylo auto složené, tak nastalo pro hráče to nejtěžší - ODJET. Po prvním útoku se nakonec hráči s autem na most dostali. Když už byli téměř na pevnině, spustila se střelba z protilehlého kopce. Auto ani nedojelo k silnici a zastavilo se. Bylo zničené mohutnou palbou, která se na něj sypala. Ve chvíli kdy se všichni hráči od místa vzdálili, tak auto (protože bylo zničené) i s nákladem zmizelo. To ale vůbec nebránilo dalšímu masakru, který u mostu probíhal ještě dlouho poté. 

Výhru tedy bohužel nezískal nikdo, ale akce to byla pořádná! Děkujeme všem zúčastněným.

Určitě je o toto vozidlo v plánu další event. Snad si ho tentokrát někdo odveze. :)UKONČENÝ 

1. EVENT: BOJ O POKLAD 27.9.2020

!!! Pozor pozor !!!  

Nabijte kvéry! Máme tu první EVENT! 

V neděli 27.9.2020 v cca 21h se ve hře v chatu dozvíte místo (spodní část mapy), kde bude umístěný "poklad". Tento poklad budou hlídat tři strážci a pokud se přes ně dostanete, poklad je váš a můžete si ho odnést! 

A o jaký poklad se bude jednat? Truhla s autostanem, codelockem, kladivy, hřebíky, izolepami a sekyrkou + bedna s VELKÝM překvapením. 

Pozor! Nezapomeňte, že vaším nepřítelem nemusí být jen strážci, ale i ostatní hráči toužící po pokladu! 

Pokud se vám povede truhlu vzít do ruky, strážci vás nechávají být. Admin vás co nejrychleji i s truhlou a bednou portne na vámi vybrané místo. 

Event bude trvat do 23h a pokud si poklad nikdo neodnese, strážcům zůstane. Tak jim ho nenechte! Odnesení pokladu (ukončení eventu hráčem nebo časovým limitem) bude oznámeno v herním chatu. 

Prosím, počítejte s tím, že i v rámci eventu můžete, v případě zabití, přijít o věci, které vám sebere jiný hráč nebo strážce. 

Hodně štěstí a přesnou mušku!  

.....

POKLAD ZÍSKALI: Richie a OurRobOrRoss

Event probíhal na hradě ROG. Po velmi dlouhém a náročném souboji strážcům pomalu docházela munice. Stejně tak útočící fresh hráči už téměř neměli co sbírat od mrtvol. Cca 15 minut před koncem eventu byl zabit poslední strážce, když měl dva kolegy na cestě z pláže.

GRATULUJEME!!!